Magdalena Ancińska
W 2008 , ukończyła 5 letnie studia magisterskie na Wydziale Ogrodniczym Uniwersytetu Rolniczego im. Hugona Kołłątaja w Krakowie, na kierunku sztuka ogrodowa. W roku 2010 rozpoczęła studia podyplomowe na Wydziale Architektury i Urbanistyki Politechniki Krakowskiej, na kierunku Planowanie Krajobrazu i Gospodarka Przestrzenna.
W latach 2007- 2009 odbywała praktyki zawodowe min. w Holandii, Pracowni Projektów Zieleni Tomżyńscy oraz staż absolwencki w firmie Ogrody J. Myśliwiec. Późniejsze stanowiska architekta krajobrazu w firmach Ogrody Sp. Z o.o. oraz Konrad Kozakiewicz Ogrody ( Pracownia Sztuki Ogrodowej) pozwoliły na dobre zaznajomienie z tematem szeroko pojętej architektury krajobrazu.

W projektowaniu nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, rozwiąże każdy temat, jednocześnie pomysł świetnie połączy z oczekiwaniami inwestora. Lubi wyzwania, oryginalne i niepowtarzalne rozwiązania, jednocześnie wszystko musi być ukończone perfekcyjnie i zarazem profesjonalnie.
O pracowni
Biuro projektowe 360° Zieleni, prowadzone przez Magdę, zajmuje się projektowaniem wszelkich zielonych elementów w krajobrazie miejskim i wiejskim. W ofercie znajdują się min. małe aranżacje do wnętrz, wyposażenie biur w zieleń, przez zielone ściany wewnętrzne i zewnętrzne, zieleń na dachach, tarasach, ogrody prywatne i parki. Zadania nietypowe, awangardowe, nowoczesne, oryginalne, zazielenianie przestrzeni zurbanizowanych jak i również tradycyjne sielskie ogrody wiejskie i przydomowe. Jednym słowem 360° ZIELENI!

W myśl szeroko pojętej idei zrównoważonego rozwoju, bardzo ważne jest, nie tylko dla Polski, Europy, ale całego świata, wprowadzanie jakichkolwiek zielonych obszarów do krajobrazu miasta. Ma to długofalowe i niewymierne korzyści materialne. Przede wszystkim przyczynia się to do oczyszczania powietrza, powiększania przestrzeni biologicznie czynnych w przestrzeni zurbanizowanej, a to z kolei ma dobroczynny wpływ nie tylko na środowisko i mikroklimat, ale także na podniesienie warunków życiowych dla Nas, jako mieszkańców.

Projektując założenia zielone, należy myśleć nie tylko o stronie estetycznej projektu, poprawiającym nasze najbliższe otoczenie, ale jako częściowo o przedsięwzięciu globalnym, wpływającym na całe środowisko.

Pracownia 360° Zieleni wykonuje projekty i dokumentacje techniczne w zakresie szeroko pojętej architektury krajobrazu, jednak zawsze oparte i wykorzystujące różne technologie ekologiczne, przyjazne dla środowiska.

W ofercie znajdują się specjalistyczne opracowania zielonych obiektów dla architektury i wnętrz, a także wszelkie aranżacje związane z materiałem roślinnym, ogrody naturalistyczne, prywatne, zieleń dla terenów poprzemysłowych i inne.